95 jaar ervaring 60 miljoen producten in meer dan 30 landen

Contact

Onze specialisten helpen u graag. For safe keeping.

Of vul het formulier in

Houweling Group Worldwide

Wereldwijd
Nederland
Bleiswijk HQ
Showroom aanwezig

Klappolder 104
2665 LP Bleiswijk
+31 88 1210 400
info@houweling.nl

Plan uw route
Nederland
Apeldoorn
Showroom aanwezig

Oude Apeldoornseweg 26
7333 NS Apeldoorn
+31 88 1210 500
veiligheid@houweling.nl

Plan uw route
België
Aarschot

Nieuwlandlaan 141
3200 Aarschot
+32 16 50 20 05
info@houweling.be

Plan uw route

Team Houweling

Iedereen
Backoffice
Customer service
Facility management
Finance & control
Garage
Human resources
IT
Legal affairs
Managing board
Marketing & communication
Purchasing
Quality, safety, health & environment
Reconditioning
Research & development
Sales
Showroom Bleiswijk
Transport
Warehousing
Iedereen
Backoffice
Customer service
Facility management
Finance & control
Garage
Human resources
IT
Legal affairs
Managing board
Marketing & communication
Purchasing
Quality, safety, health & environment
Reconditioning
Research & development
Sales
Showroom Bleiswijk
Transport
Warehousing
Adriaan Weerheim Backoffice
+31 88 1210 400
backoffice@houweling.nl
Alfonso Zagarella Reconditioning
André Pelgrim Productspecialist
+31 88 1210 503
andre.pelgrim@houweling.nl
Andrea Lagerberg Customer service
+31 88 1210 400
info@houweling.nl
Antonin Prchal Reconditioning
Artur Życzyński Reconditioning
Barend Hopman Transport
Barry Jongbloed Transport
Bastiaan Heinen Transport
Ben Mincke Reconditioning
Bert-Jan Houweling Manager logistics
+31 88 1210 560
transport@houweling.nl
Brian Hofstede Transport
Bruno Lahor Planner

planning@houweling.be
Catalin Epure Warehousing
Christophe Bonroy Account manager
+32 16 50 20 05
christophe.bonroy@houweling.nl
Corline Houweling Showroom Bleiswijk
+31 88 1210 460
showroom@houweling.nl
Dainis Ludbarzs Reconditioning
Daisy Meinesz – van Teeffelen Account manager
+31 88 1210 442
daisy.vanteeffelen@houweling.nl
Danilo Brigadoi Backoffice
+31 88 1210 400
backoffice@houweling.nl
Danny Goeman Transport
Dennis Jongmans Business development manager
+31 88 1210 400
dennis.jongmans@houweling.nl
Dries Branders Manager Sales Belgium
+32 16 50 20 05
dries.branders@houweling.be
Edwin Heijster Purchaser
+31 88 1210 400
purchasing@houweling.nl
Edwin van den Berg Administration warehousing
+31 88 1210 520
warehousing@houweling.nl
Erik Forsten Manager QSHE
+31 88 1210 400
erik.forsten@houweling.nl
Erik Graafland Account manager
+31 88 1210 445
erik.graafland@houweling.nl
Frank Houweling Account manager
+31 88 1210 443
frank.houweling@houweling.nl
Fred van Beek Commercial director
+31 88 1210 400
jeanette.schrama@houweling.nl
Fred Verschoor Account manager
+31 88 1210 504
fred.verschoor@houweling.nl
Gem Bouman Transport
Gert Boudou Transport
Guus Tourné Account manager
+31 88 1210 446
guus.tourne@houweling.nl
Herman van Aken Manager production & quality
+32 16 50 20 05
info@houweling.be
Inger Spee Marketing & communication
+31 88 1210 400
marketing@houweling.nl
Ingrid Groeneveld Administration transport
+31 88 1210 560
transport@houweling.nl
Ismat Khodabaks Warehousing
Ivar Gilhuys Warehousing
Jaap Groenendijk Team leader transport
+31 88 1210 560
transport@houweling.nl
Jacqueline Bouman Finance & control
+31 88 1210 540
Jan van ’t Hof Assistent controller
+31 88 1210 540
finance@houweling.nl
Jeanette Schrama Executive secretary
+31 88 1210 400
jeanette.schrama@houweling.nl
Jiska Hollenberg Quality control
+31 88 1210 400
qc@houweling.nl
Johan van Vulpen Manager Purchasing
+31 88 1210 423
purchasing@houweling.nl
Joke Jacobs Sales support
+32 16 50 20 05
sales@houweling.be
Jordy Noordijk Planner
+31 88 1210 560
transport@houweling.nl
Josef Zapletal Reconditioning
Joyce Schot Customer service
+31 88 1210 400
info@houweling.nl
Kevin Vanreydt Reconditioning
Kim Oosterom Account manager
+31 88 1210 451
kim.oosterom@houweling.nl
Kim Tholenaars Customer service
+31 88 1210 400
info@houweling.nl
Kina Ouada Administration reconditioning
+31 88 1210 460
reco@houweling.nl
Krzystof Filipkowski Reconditioning
Krzysztof Szukalski Reconditioning
Manuel Gomes Transport
Marc Goudkuil Purchaser
+31 88 1210 400
purchasing@houweling.nl
Marc Houweling General director
+31 88 1210 400
jeanette.schrama@houweling.nl
Mark Qualm Transport
Marlène Hoekveld Customer service
+31 88 1210 400
info@houweling.nl
Martijn Lodder Backoffice
+31 88 1210 400
backoffice@houweling.nl
Martijn Tielbeke Backoffice
+31 88 1210 500
veiligheid@houweling.nl
Mike Vlijter Showroom Bleiswijk
+31 88 1210 460
showroom@houweling.nl
Miranda Houweling Finance & control
+31 88 1210 540
Mitch Vink Transport
Nasja van Meerten Application administrator
+31 88 1210 400
Niels Houweling Junior accountmanager
+31 88 1210 460
showroom@houweling.nl
Onno Verhaegen Manager Backoffice
+31 88 1210 400
backoffice@houweling.nl
Paul van Zon Warehousing
+31 88 1210 520
warehousing@houweling.nl
Paula Schenkeveld Finance & control
+31 88 1210 540
Perry Dekker Finance & control
+31 88 1210 540
Peter Brinkman Account manager
+31 88 1210 506
peter.brinkman@houweling.nl
Petra Verwijs Marketing & communication
+31 88 1210 400
marketing@houweling.nl
Petru Man Reconditioning
Philippe Vanhaver Account manager
+32 16 50 20 05
philippe.vanhaver@houweling.be
Raimond Janssen Account manager
+31 88 1210 510
raimond.janssen@houweling.nl
Ramona Vermeulen Human resources
+31 88 1210 400
pz@houweling.nl
Raymond Overweg Financial director
+31 88 1210 400
jeanette.schrama@houweling.nl
Raymond Salens Warehousing
Reinier Havenaar Datamarketeer
+31 88 1210 400
marketing@houweling.nl
Remco Vis Transport
René Bunnik Supervisor Sales
+31 88 1210 450
rene.bunnik@houweling.nl
Richard Diefenthal Warehousing
Richard Hins Transport
Rick de Haan Warehousing
Robin Boelen System administrator
+31 88 1210 400
Robin Meekel Warehousing
Rogier Koenekoop Showroom Bleiswijk
+31 88 1210 460
showroom@houweling.nl
Ronald Havenaar Supervisor Customer Service
+31 88 1210 400
ronald.havenaar@houweling.nl
Ronald de Vreede Manager Houweling Horticulture bv
+31 88 1210 449
ronald.devreede@houweling.nl
Ronald van der Meer Mohr Productspecialist
+31 88 1210 509
ronald.vandermeermohr@houweling.nl
Ronnie Verbeeck Transport
Sebastian Nelles Backoffice
+31 88 1210 400
backoffice@houweling.nl
Siham Bassim Sales support
+32 16 50 20 05
sales@houweling.be
Tim Havenaar Backoffice
+31 88 1210 420
backoffice@houweling.nl
Tina van de Plas Finance & control
+32 16 50 20 05
info@houweling.be
Tom Bouwmeester Manager Houweling Veiligheid bv
+31 88 1210 500
veiligheid@houweling.nl
Tom Havenaar Customer service
+31 88 1210 400
info@houweling.nl
Vincent Straver Warehousing
Wendy van der Wal Backoffice
+31 88 1210 500
veiligheid@houweling.nl
Wesley van Buytene Transport
Wiktoria Wojcieska Maintenance
Wilco de Gelder Warehousing Safety
+31 88 1210 520
warehousing@houweling.nl
Wouter Ruigrok Team leader reconditioning
+31 88 1210 400
reco@houweling.nl
Xavier Bechthold Software developer
+31 88 1210 400

Veelgestelde vragen

U bent van harte welkom in onze showrooms en (op afspraak) in onze kantoren:

  • Bleiswijk: maandag tot en met vrijdag van 8:30 – 17:00.
  • Apeldoorn: maandag tot en met vrijdag van 8:30 – 17:00.
  • Aarschot: maandag tot n met donderdag van 8:30 – 17:00, vrijdag van 8:30 – 15:00

Onze magazijnen zijn geopend voor laden en lossen op de volgende tijden:

  • Bleiswijk: maandag tot en met vrijdag van 8:30 – 17:00.
  • Aarschot: maandag tot n met donderdag van 8:30 – 16:00, vrijdag van 8:30 – 14:00

Op en rondom feestdagen en bedrijfssluitings- en vervangingsdagen wijken onze openingstijden af . Lees meer in onze feestdagenplanning.

Voor uw en onze veiligheid hanteren wij huisregels. Lees deze voor uw bezoek goed door.

U kunt op de pagina Downloads bedrijfsgegevens zoals company details en algemene voorwaarden downloaden.

Downloads

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Facilis harum, delectus, vero sint fugiat voluptate quidem cumque qui unde tenetur illum ullam expedita, odio nisi necessitatibus suscipit nemo animi nobis natus aut, id! Perspiciatis ipsam, saepe blanditiis assumenda nostrum illum error dolorum explicabo vel culpa accusamus suscipit expedita facere, ullam quod doloribus autem enim nesciunt sint repellat. Ex eaque vero sint, non eius quasi distinctio nemo deserunt mollitia eos suscipit iusto exercitationem cum qui aperiam laborum iure eveniet, corrupti dolores ipsam recusandae nisi consequatur? Dolore est accusantium quod ducimus, eveniet a vitae voluptatem iure veniam, commodi qui alias, explicabo nesciunt.