96 jaar ervaring 180.000 producten in meer dan 30 landen

Team

Wij zijn een internationaal opererend familiebedrijf met meerdere vestigingen, maar we werken als één team aan safe keeping. Met elkaar creëren wij dagelijks een veilige en gezonde werkomgeving voor onze relaties. Bekijk al onze medewerkers en neem contact op.

Backoffice
Customer Service
Facility Management
Finance & Control
Human Resources
ICT
Legal Affairs
Managing Board
Marketing & Communication
Purchasing
QSHE
Reconditioning
Research & Development
Sales
Showroom
Transport
Warehousing
Iedereen
Backoffice
Customer Service
Facility Management
Finance & Control
Human Resources
ICT
Legal Affairs
Managing Board
Marketing & Communication
Purchasing
QSHE
Reconditioning
Research & Development
Sales
Showroom
Transport
Warehousing
Alpak bvba
Dutch Grow bv
European Polymer Logistics bv
Houweling Holding bv
Houweling Horticulture bv
Houweling International bv
Houweling Klappolder bv
Houweling Transport Belgium nv
Houweling Transport bv
Houweling Veiligheid bv
Houweling Warehousing bv
Iedereen
Alpak bvba
Dutch Grow bv
European Polymer Logistics bv
Houweling Holding bv
Houweling Horticulture bv
Houweling International bv
Houweling Klappolder bv
Houweling Transport Belgium nv
Houweling Transport bv
Houweling Veiligheid bv
Houweling Warehousing bv
Abrham Beyene Tesfagaber Warehousing
Adriaan Weerheim Backoffice
+31 88 1210 400
backoffice@houweling.nl
Alain Silva Team leader inbound
+31 88 1210 520
warehousing@houweling.nl
Anders Streevelaar Information specialist
+31 88 1210 400
marketing@houweling.nl
André Pelgrim Productspecialist RPE
+31 88 1210 503
andre.pelgrim@houweling.nl
Anja Hintz Customer Service
+31 88 1210 400
info@houweling.nl
Anne Sikkes Teamleader Finance & Control
+31 88 1210 540
finance@houweling.nl
Antonin Prchal Reconditioning inbound
Anuska Chedalal Finance & Control
finance@houweling.nl
Arendine Muis Administration
+31 88 1210 560
transport@houweling.nl
Arjen van Egmond Backoffice
+31 88 1210 400
horticulture@houweling.nl
Artur Życzyński Reconditioning outbound
Barend Hopman Transport
Barry Jongbloed Transport
Bastiaan Heinen Transport
Ben Hartman Inventory planner
+31 88 1210 400
purchasing@houweling.nl
Benjamin Dierckx Reconditioning
Beny Peeters Reconditioning
Bert-Jan Houweling Manager operations
+31 88 1210 560
transport@houweling.nl
Boaz den Haan Transport
Bram van Goolen Warehousing
Brian Hofstede Transport
Catalin Epure Warehousing Safety & Workwear
+31 88 1210 520
warehousing@houweling.nl
Cathy Van Leeuw Inventory planner
+32 16 50 20 05
info@houweling.be
Christophe Bonroy Accountmanager
+32 496 06 01 51
christophe.bonroy@houweling.be
Cindy De Ruyter Finance & Control
+32 16 50 20 05
finance@houweling.be
Corline de Jong - Houweling Facility Management
+31 88 1210 400
Dainis Ludbarzs Reconditioning
Danilo Brigadoi Backoffice
+31 88 1210 400
backoffice@houweling.nl
Danny Goeman Transport
Danny Ruelens Reconditioning
Dennis Jongmans Business developer
+31 88 1210 400
dennis.jongmans@houweling.nl
Dimitri Kvatch Transport
Dirk Kruysifix Inventory planner
+31 88 1210 400
inkoop.veiligheid@houweling.nl
Dries Branders Manager Sales Belgium
+32 496 06 01 51
dries.branders@houweling.be
Edwin Heijster Category buyer
+31 88 1210 400
purchasing@houweling.nl
Edwin van den Berg Team leader administration
+31 88 1210 520
warehousing@houweling.nl
Erik Forsten Manager QSHE
+31 88 1210 400
erik.forsten@houweling.nl
Erik Graafland Accountmanager
+31 88 1210 445
erik.graafland@houweling.nl
Erwin Paardekooper Transport
Frank Houweling Key accountmanager export
+31 88 1210 443
frank.houweling@houweling.nl
Fred van Beek Commercial director
+31 88 1210 400
kim.denbrouwer@houweling.nl
Fred Verschoor Accountmanager
+31 88 1210 504
fred.verschoor@houweling.nl
Gem Bouman Transport
Gerbrand Zekveld Transport
Gert Baumans Transport
Gert-Jan Degeling Accountmanager
+31 88 1210 448
gert-jan.degeling@houweling.nl
Guus Tourné Accountmanager
+31 88 1210 446
guus.tourne@houweling.nl
Henri van Uden Backoffice
+31 88 1210 400
backoffice@houweling.nl
Huub van der Noll Team leader Facility Management
huub.vandernoll@houweling.nl
Iolando Pires Warehousing
Ismat Khodabaks Reconditioning
Jaap Groenendijk Manager transport
+31 88 1210 560
transport@houweling.nl
Jaco de Vries Horticulture director
jaco.devries@houweling.nl
Jacqueline Bouman Finance & Control
finance@houweling.nl
Jakub Vrecka Warehousing
Jan Steentjes Maintenance
Jan van 't Hof Business controller
+31 88 1210 540
finance@houweling.nl
Jef de Rooster Reconditioning
Jeroen Vonk Transport
Jiska Hollenberg Quality control
+31 88 1210 400
qc@houweling.nl
Johan Coosemans Manager production & quality
+32 16 50 20 05
info@houweling.be
Johan van Vulpen Manager Purchasing
+31 88 1210 400
johan.vanvulpen@houweling.nl
Joke Jacobs Sales support
+32 16 50 20 05
sales@houweling.be
Jordy Noordijk Planner
+31 88 1210 560
transport@houweling.nl
Josef Zapletal Reconditioning
Joyce Schot Team leader Customer Service
+31 88 1210 400
info@houweling.nl
Kayleigh Mooij Customer Service
+31 88 1210 400
info@houweling.nl
Kelly de Reus Inventory planner
+31 88 1210 400
purchasing@houweling.nl
Kevin van Leeuwen Transport
Kim den Brouwer Executive secretary / HR employee
+31 88 1210 400
kim.denbrouwer@houweling.nl
Kim Tholenaars Customer Service
+31 88 1210 400
info@houweling.nl
Kina Ouada Administration
+31 88 1210 400
reco@houweling.nl
Kitty Alexandru Warehousing
Kris van der Stoep Warehousing
Krzystof Filipkowski Warehousing
Kuba Sroślak Warehousing
Laura de Haas Customer Service
+31 88 1210 400
info@houweling.nl
Lisandro Sanchez Reconditioning
Manuel Gomes Transport
Marc Houweling Managing director / owner
+31 88 1210 400
kim.denbrouwer@houweling.nl
Marcel van Eck Transport
Marcin Barcicki Mechanic
Marco van der Meer Transport
Mark Greeve Transport
Mark Qualm Transport
Martijn de Koning Purchaser
+31 88 1210 400
purchasing@houweling.nl
Martijn in 't Veen Backoffice
+31 88 1210 400
backoffice@houweling.nl
Martijn Tielbeke Backoffice
+31 88 1210 500
veiligheid@houweling.nl
Martijn van der Weiden Category buyer
+31 88 1210 400
purchasing@houweling.nl
Mieke Vermaas Administration
+31 88 1210 560
transport@houweling.nl
Mike Vlijter Team leader Showroom
+31 88 1210 460
showroom@houweling.nl
Miranda Houweling Finance & Control
finance@houweling.nl
Mitch Vink Transport
Nancy Strik Customer Service
+31 88 1210 400
info@houweling.nl
Nasja van Meerten Application administrator
+31 88 1210 400
Nick van 't Spijker Accountmanager
+31 88 1210 447
nick.vantspijker@houweling.nl
Niels Houweling Accountmanager Showroom
+31 88 1210 460
showroom@houweling.nl
Paul van Zon Team leader outbound
+31 88 1210 520
warehousing@houweling.nl
Paula Rigters Credit management
+31 88 1210 540
finance@houweling.nl
Paula Schenkeveld - Janssen Business controller
+31 88 1210 540
finance@houweling.nl
Pejo Latic Team leader Safety & workwear
+31 88 1210 520
warehousing@houweling.nl
Peter Brinkman Accountmanager
+31 88 1210 506
peter.brinkman@houweling.nl
Peter Gjaltema Planner
+31 88 1210 560
transport@houweling.nl
Peter Hofstede Planner
+31 88 1210 560
transport@houweling.nl
Peter Vermeer Online marketeer
+31 88 1210 400
marketing@houweling.nl
Petru Man Reconditioning
Philippe Charlotiau Reconditioning
Raimond Janssen Accountmanager
+31 88 1210 510
raimond.janssen@houweling.nl
Ramona Vermeulen Manager Human Resources
+31 88 1210 400
pz@houweling.nl
Raul Alexandru Warehousing
Raymond Overweg Financial director
+31 88 1210 400
kim.denbrouwer@houweling.nl
Raymond Salens Team leader Reconditioning Aarschot
+32 16 50 20 05
reco@houweling.nl
Raymond van Schijndel Warehousing
Reinier Havenaar Information specialist
+31 88 1210 400
marketing@houweling.nl
Remco de Buck Mechanic
+31 88 1210 560
Remco Vis Transport
René Bunnik Manager Sales
+31 88 1210 450
rene.bunnik@houweling.nl
Richard Diefenthal Warehousing
Richard Hins Transport
Rick de Haan Warehousing
Robert Oord Transport
Robin Boelen System administrator
+31 88 1210 400
Robin Meekel Warehousing outbound
+31 88 1210 520
warehousing@houweling.nl
Rogier Koenekoop Accountmanager Showroom
+31 88 1210 460
showroom@houweling.nl
Ronald de Vreede Business development manager Horticulture
+31 88 1210 449
ronald.devreede@houweling.nl
Ronald Havenaar Manager Backoffice
+31 88 1210 400
ronald.havenaar@houweling.nl
Ronald van der Meer Mohr Maintenance RPE
+31 88 1210 509
ronald.vandermeermohr@houweling.nl
Ronnie Verbeeck Transport
Roxanne Kabalt Showroom Bleiswijk
+31 88 1210 460
showroom@houweling.nl
Sannemarijn van Lindenberg Customer Service
+31 88 1210 400
info@houweling.nl
Sharda Bachoe Credit management
Siham Bassim Sales support
+32 16 50 20 05
sales@houweling.be
Tam Ossevoort Finance & Control
finance@houweling.nl
Thomas Douma Accountmanager
+31 88 1210 452
thomas.douma@houweling.nl
Tim Havenaar Backoffice
+31 88 1210 400
backoffice@houweling.nl
Tim van de Polder Transport
Tom Bouwmeester Manager Houweling Veiligheid bv
+31 6 558 528 94
tom.bouwmeester@houweling.nl
Vejai Seeram Warehousing
Vera van Asselt Customer Service
+31 88 1210 500
veiligheid@houweling.nl
Vincent Straver Warehousing
Wiktoria Wojcieska Maintenance
Wilco de Gelder Manager Warehousing
+31 88 1210 520
warehousing@houweling.nl
Wim op 't Hof Warehousing
Winnie Versmissen Accountmanager
+32 499 90 59 44
winnie.versmissen@houweling.be
Wouter Ruigrok Team leader Reconditioning Bleiswijk
+31 88 1210 400
reco@houweling.nl
Xavier Bechthold Software developer
+31 88 1210 400
Ook onderdeel worden van ons team?
Bekijk onze vacatures of stuur een open sollicitatie.
Lees meer