Naamswijziging: Alpak bvba heet nu Houweling Belgium bv

Zoals u weet is de firma Alpak bvba sinds 2005 onderdeel van Houweling Group. We zijn de naam Alpak steeds met trots blijven dragen.

Sinds 2019 hebben we jullie al laten wennen aan de naam ‘Houweling’. Onze groep doet veel meer dan enkel de diensten en producten die Alpak levert. Zo hebben we bijvoorbeeld een veiligheidstak (Houweling Safety), een transporttak (Houweling Transport) en een tuinbouwtak (Houweling Horticulture). Om te weten wat onze groep nog allemaal in petto heeft, kunt u een kijkje nemen op de website of kunt u terecht bij uw contactpersoon.

Om hierbij aan te sluiten, hebben we de naam Alpak vanaf 1 maart 2023 officieel veranderd in Houweling Belgium bv. We blijven gewoon dezelfde firma met dezelfde diensten, producten én contactgegevens. We zijn nu nog meer “Part of the Houweling Family”.